Taping

TAPING

15 min • 60 zł

Plastrowanie dynamiczne, polega na oklejaniu różnych części ciała specjalnymi, kolorowymi plastrami, głównie w celu złagodzenia bólu, by zapobiec kontuzjom oraz rozstępom a także zmniejsza blizny pooperacyjne. Pomoże także złagodzić ból kręgosłupa, poprawi krążenie czy uratuje przed skurczami łydek.

[/et_pb_column]

Anna Burdacka

Ukończyła 2 letnia szkołę policealną i uzyskała tytuł Technika Masażysty. Podnosiła swoje kwalifikacje na kursach masażu twarzy: KOBIDO UP, KOBIDO UP MASTERCLASS + masaż transbukalny, kursie Tapingu oraz kursie masażu hawajskiego LOMI LOMI.

Specjalizuje się w masażu leczniczym, klasycznym, relaksacyjnym, sportowym, limfatycznym, izometrycznym i wieloma innymi. Masaż to jej pasja, praca z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Ma zamiar rozwijać się dalej w tym kierunku i uczestniczyć w różnych kursach, które pozwolą jej doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Interesuje się sportem, szczególnie siatkówką, którą kiedyś trenowała. Lubi także spacery po górach oraz jazdę na rowerze. Wolny czas spędza z rodziną i najbliższymi.

Umów się na wizytę już dzisiaj