O nas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iwona Gondek

Absolwentka Fizjoterapii na Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Targu. Ukończyła kursy masaży klasycznych, relaksacyjnych oraz leczniczych III stopnia i Tapingu oraz uczestniczyła w licznych kursach i szkoleniach z zakresu masażu.
Z masażem i branżą Spa związana od 2012 roku. Specjalizuje się w masażu klasycznym, leczniczym, limfatycznym, izometrycznym, sportowym i relaksacyjnym. W swojej ofercie posiada również masaż Lomi Lomi Nui, świecą, stemplami ziołowymi, gorącymi kamieniami, indyjski – rytuał, bańką chińską, dłoni i stóp z akupresurą, twarzy Kobido oraz masaże dla kobiet w ciąży. Lecznicze, modelujące sylwetkę i relaksujące – co nie jest równoznaczne z delikatnym masażem.
Wachlarz jej umiejętności to oferta gabinetu.
To co ją wyróżnia, to indywidualne podejście. Na podstawie wywiadu przed zabiegiem, łączy techniki różnych rodzajów masaży , tak aby spójnie rozwiązać kilka dolegliwości / problemów, a przy tym również zadbać o element relaksacyjny zabiegu – niezbędny po często bolesnych technikach masażu terapeutycznego czy antycellulitowego.
Od najmłodszych lat mocno związana była ze sportem i szeroko pojętą aktywnością, zwłaszcza kajakarstwem górskim i narciarstwem biegowym. W wieku 7 lat rozpoczęła swoją przygodę z kajakarstwem, które amatorsko uprawia do dnia dzisiejszego. Jej osiągnięciem są wywalczone medale na mistrzostwach Polski Młodzików, Juniorów i Seniorów w kajakarstwie górskim. Oraz wielokrotny udział na Mistrzostwach Świata i Europy w tej dyscyplinie. Prywatnie żona, mama, interesuje się sportem, architekturą wnętrz a także pracami stolarskimi, jednak wolny czas stara się spędzać z rodziną i najbliższymi.

Anna Burdacka

Ukończyła 2 letnia szkołę policealną i uzyskała tytuł Technika Masażysty. Podnosiła swoje kwalifikacje na kursach masażu twarzy: KOBIDO UP, KOBIDO UP MASTERCLASS + masaż transbukalny, kursie Tapingu oraz kursie masażu hawajskiego LOMI LOMI.

Specjalizuje się w masażu leczniczym, klasycznym, relaksacyjnym, sportowym, limfatycznym, izometrycznym i wieloma innymi. Masaż to jej pasja, praca z ludźmi sprawia jej ogromną przyjemność. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie. Ma zamiar rozwijać się dalej w tym kierunku i uczestniczyć w różnych kursach, które pozwolą jej doskonalić swoją wiedzę i umiejętności. Interesuje się sportem, szczególnie siatkówką, którą kiedyś trenowała. Lubi także spacery po górach oraz jazdę na rowerze. Wolny czas spędza z rodziną i najbliższymi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Emilia Gucia

Absolwentka 2 letniej szkoły policealnej ukończonej z tytułem Technika Masażysty. Przez swoje pasje do masażu nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc m.in. w kursach japońskiego masażu liftingującego, Kobido Up oraz tapingu wraz z kompleksową fizjoterapią przeciwobrzękową.

 

Specjalizuje się w różnorodnych technikach masażu, w tym leczniczym, klasycznym i limfatycznym oraz Kobido Up. Ważne dla niej jest indywidualne podejście oraz satysfakcja zadowolenia klienta.

 

Po pracy interesuje się makijażem i również w tej dziedzinie ma ukończonych kilka kursów. Jako masażysta z pasją zawsze wkłada całe serce w swoją pracę i dąży do ciągłego rozwoju.