Masaże Lecznicze

Masaż leczniczy całościowy

2 godz. • 330 zł

Przeznaczony dla osób zmagających się z bólami stawowymi, spowodowanymi napięciami mięśni oraz zaburzeniami w pracy naczyń krwionośnych oraz limfatycznych. Opiera się na technikach masażu klasycznego, leczniczego, tkanek głębokich oraz terapii manulanej. Zwiększa gibkość i elastyczność stawów, dodaję energii, regeneruje oraz wprowadza ciało w stan głębokiego rozluźniania i odprężenia.

Masaż leczniczy kręgosłupa

1 godz. 30 min • 250 zł
1 godz. • 190 zł

Masaż leczniczy kręgosłupa opiera się na technikach masażu klasycznego oraz terapii manualnej. Usprawnia przepływ krwi i chłonki w żyłach i naczyniach chłonnych, odprowadza zbędne substancje przemiany materii i doprowadza w ich miejsce elementy odżywcze, przyspieszając tym samym regenerację.

Stosowany jest w celu złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni, pomaga w pozbyciu się problemów ortopedycznych.

Tkanek głębokich

1 godz. 30 min • 290 zł
40 min • 150 zł

Masaż tkanek głębokich to terapia powięziowa i praca na punktach spustowych. Poprzez umiejętność rozciągania i rozluźniania tkanek i poprawę ich przesuwalności skutecznie rozwiązuje problemy z zakresu ruchu, poprawia ułożenie włókien kolagenowych oraz likwiduje zrosty. Masaż ten przynosi najszybsze efekty w usunięciu napięć i dysfunkcji układu mięśniowo-powięziowego. Organizm jest lepiej ukrwiony, a tkanki szybciej się regenerują.

Transbukalny

50 min • 200 zł

Absolutna nowość! Nowe spojrzenie na modelowanie twarzy w naturalny sposób.
Ten bardzo skuteczny program masażu polega na ugniataniu i rozciąganiu tkanek od strony jamy ustnej. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

Limfatyczny częściowy

40 min • 100 zł

Masaż ten usprawnia i przyspiesza krążenie limfy. Likwiduje obrzęki, wyszczupla i ujędrnia ciało. Skierowana jest dla osób cierpiących na zatrzymanie wody w organizmie oraz jako leczenie wspomagające po chirurgicznym usunięciu węzłów chłonnych, np. przy mastektomii.

Bańką chińską

1 godz. • 190 zł
40 min • 110 zł

Polega na masowaniu ciała okrężnymi ruchami zassaną gumową bańką dzięki czemu poprawia krążenie krwi. Zabieg bardzo skuteczny w walce z cellulitem, działa odchudzająco przynosi uczucie lekkości i odprężenia. Masaż obejmuje uda, pośladki, brzuch i ramiona.

Taping

15 min • 60 zł

Plastrowanie dynamiczne, polega na oklejaniu różnych części ciała specjalnymi, kolorowymi plastrami, głównie w celu złagodzenia bólu, by zapobiec kontuzjom oraz rozstępom a także zmniejsza blizny pooperacyjne. Pomoże także złagodzić ból kręgosłupa, poprawi krążenie czy uratuje przed skurczami łydek.