Lomi Lomi Nui

Lomi Lomi Nui

90 min • 350 zł

Wyjątkowy pradawny Hawajski świątynny masaż. Podczas masażu zostaje uwolniona nagromadzona w napięciu mięśniowym energia emocjonalna, dzięki czemu ceremonia ta poprawia ogólny stan organizmu, odnawia poczucie równowagi oraz wewnętrznego spokoju z sobą i światem. Masażysta wykonuje masaż głownie przedramionami, długie i płynne ruchy, sprawiają że masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji. Jego celem jest nie tylko rozluźnienie naprężonych mięśni, lecz praca nad całym ciałem człowieka poprzez usuwanie napięć i blokad w jego wnętrzu. Lomi Lomi Nui w naturalny sposób leczy psychikę pacjenta, a zabieg jest ucztą dla zmysłów. Idealny masaż dla osób doświadczających długotrwałego stresu, poszukujących harmonii w życiu, relaksu i odprężenia.

 

 

LOMI jest hawajskim słowem określającym masaż. Oznacza ono „naciskać, ugniatać, pocierać, jak i również pracować nad wnętrzem i zewnętrzną stroną”, ale także „dotykanie miękką łapą zadowolonego kota”. Jeżeli w języku hawajskim podwoimy słowo np. LOMI LOMI wtedy jego znaczenie wielokrotnie się zwiększa. Podwojenie słowa LOMI podkreśla więc intensywność i jakość masażu. NUI to jedyny, wyjątkowy. 

Zalety masażu LOMI LOMI NUI

  • Jest całościowym masażem w prawdziwym tego słowa znaczeniu.
  • Masażysta wykonuje masaż gównie przedramionami, długie i płynne ruchy, sprawiają, że masowana osoba doświadcza głębokiej relaksacji. Mięśnie wokół głównych stawów ciała są rozciągane, co znacznie wpływa na poprawę zakresu ruchów.
  • Jego celem jest nie tylko rozluźnienie naprężonych mięśni, lecz praca nad całym ciałem człowieka poprzez usuwanie napięć i blokad w jego wnętrzu.
  • Lomi lomi Nui w naturalny sposób leczy psychikę pacjenta, a zabieg jest ucztą dla zmysłów.
  • Podczas masażu LOMI LOMI NUI osoba masowana może a nawet powinna całkowicie wyłączyć umysł. Tylko poprzez pełen relaks, ufność i akceptację, można bowiem doświadczyć pozbycia się wszelkich napięć i oddania się nowej jakości uczuciom.
  • Za pośrednictwem masażu powraca się do swojego naturalnego stanu harmonii i wewnętrznej równowagi.
  • Masaż rozbudza na nowo ciekawość i radość, cechy które drzemią w każdym człowieku.
  • LOMI LOMI NUI pozwala na akceptowanie swojej istoty, proces ten prowadzi do samopoznania oraz usamowolnienia się od obciążający wzorców myślowych i przyzwyczajeń.
  • Według Hawajczyków ból jest wyrazem blokad energetycznych, natomiast choroby są następstwem blokad. W celu usunięcia blokad energetycznych i zapobiegania chorobą tak długo się masuje aż ciało stanie się znowu elastyczne i miękkie. 

Reasumując można powiedzieć że masaż LOMI LOMI NUI budzi w ciele siły samouzdrawiania, uruchamiając tym samym właściwy proces leczenia. Za pośrednictwem masażu ciało jest przygotowane i chętne do samouzdrowienia. Zabiegi masażysty prowadzą do tego że pacjent mentalnie i emocjonalnie wspiera ten proces.